Молитвенная терапия

Сильная молитва Божией Матери для получения денег. Эта молитва всегда исполняется.

Эта молитва перед образом Божией Матери «Всех скорбящих Радость / с грошиками/ — именно ее я рекомендую читать клиентам, которые хотят получить результаты и любят тональность и ритм , мелодику канонических молитв.

Сами по себе слова церковных молитв обладают сильной энергий , которой они наполняются веками, вера молящихся , сила благодати придают молитвам уникальную мощь.

История образа :

В 1888 г. над Петербургом прошла ужасная гроза ,сильная молния ударила в часовню, где находилась икона Божией Матери «Всех скорбящих Радость». Икона не пострадала от удара молнии, но произошло чудо! Старая , черная от копоти икона обновилась . Образ проявился во всех красках и деталях. ударила в часовню, в которой находился образ «Всех скорбящих Радость».

и еще одно чудо произошло . Рядом с иконой стояло блюдце для пожертвований и 12 медных грошиков во время удара молнии подскочили и пристали , впечатались в икону.

По молитвам перед этой иконой с того времени стали происходить чудеса. Особенно быстро исполняются молитвы о решении вопросов с долгами и о получении насущных денег, помощи в процветании своего дела, бизнеса.

МОЛИТВА

О Пресвятая Владычице Богородице, Преблагословенная Мати Христа Бога Спасителя нашего, всех скорбящих радосте, наша покрове и заступнице, всем нам покровительнице, печальных всенадежная утешительнице, всем беспомощным всегда готовая помоще и верное прибежище!

Тебе, о, Всемилостивая, дадеся от Всевышняго благодать во еже всех заступати и избавляти от скорби , зане Сама лютыя скорби и болезни претерпела еси, взирающи на вольное страдание Сына Твоего возлюбленнаго .

Тем же убо, о Мати чадолюбивая, вонми гласу моления нашего, утеши нас в скорби сущих, яко верная радости Ходатаица; предстоящи престолу Пресвятыя Троицы, одесную Сына Твоего, Христа Бога нашего, можеши, аще восхощеши, вся нам полезная испросити.

Сего ради с верою сердечною и любовию от души припадаем к Тебе яко Царице и Владычице и псаломски вопити Тебе дерзаем; слыша, дщи, и виждь, и приклони ухо Твое, услыши моление наше, и избави нас от обстоящих бед и скорбей; Ты бо прошения всех верных, яко скорбящих радость, исполнявши, и душам их мир и утешение подавши.

Се зриши беду нашу и скорбь; яви нам милость Твою, посли утешение уязвленному печалию сердцу нашему, покажи и удиви на нас богатство милосердия Твоего; приими, всемилостивая наша Владычице Богородице, усердное моление наше Тебе приносимое, и не отрини нас, но подаждь нам избавление от скорби , защити нас от всякаго навета вражия и клеветы человеческая, буди нам помощница неотступная во все дни жизни нашея, яко да под Твоим матерним покровом всегда пребудем цели и сохранена Твоим заступлением и молитвами к Сыну Твоему и Богу Спасителю нашему, Ему же подобает всякая слава, честь и поклонение, со безначальным Его Отцом и Святым Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Вам также может понравиться...